2ZC45EA
HP ZBook 17 G5 Intel Core i7-8850H 2.60GHz, 1TB SSD NVme, 64GB DDR4, 17", Quadro P5200, Win 11 Pro
2 Producten op voorraad
HP ZBook 17 G5 Mobile Workstation
Processor: Intel Core i7-8850H 2.60GHz
Geheugen: 64GB RAM DDR4
Opslag: 1TB SSD Nvme
GPU: Quadro P5200
OS: WIN 11 Pro
Garantie: 36 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Hp Desktop
Tel:+31850203750
[email protected]
[email protected]
2 Producten op voorraad
2ZC45EA
Nieuw
HP ZBook 17 G5. Producttype: Mobiel werkstation, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core i7-8850H 2.60GHz, Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3''), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 64 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1TB, Opslagmedia: SSD. Discreet grafische adapter model: NVIDIA® Quadro® P5200. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP ZBook 17 G5 Mobile Workstation |
| Processor : | Intel Core i7-8850H 2.60GHz |
| Aantal cores : | 6 |
| Threads : | 12 |
| Klokfrequentie : | 2.60 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 4.30 GHz |
| Interne geheugen : | 64GB RAM DDR4 |
| Opslag : | 1TB SSD Nvme |
| Videokaart : | Quadro P5200 |
| Besturingssysteem : | WIN 11 Pro |
| Schermdiagonaal : | 43,9 cm (17.3") |
| Resolutie : | 1920x1080 (Full HD) |
| Geheugengrootte : | 2666 MHz |
| Hoogte : | 33 mm |
| Breedte : | 416mm |
| Lengte : | 288mm |
| Gewicht : | 3,2 kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 0192545745512, 0192545745529, |
